Světelné programy

SLT zahŕňa až 3 svetelné programy a 8 rôznych svetelných funkcií. Počínajúc programom EASY a končiac programom PROFESSIONAL obsahujúcim všetky svetelné funkcie. Vďaka jednoduchému ovládaniu možno programy veľmi rýchlo nastaviť podľa aktuálnej potreby.

Energetické režimy

Energetické režimy sú voliteľné nastavenia pre svietidlá, ktoré ovplyvňujú, akým spôsobom sa vybíjajú batérie. Režim „CONSTANT CURRENT“, kterým nastavíte stabilní proud, zajišťuje stálý výkon svítilny na úkor výdrže baterií.Režim "CONSTANT CURRENT", ktorým nastavíte stabilný prúd, zaisťuje stály výkon svietidla na úkor výdrže batérií.

Systém LOW BATTERY MESSAGE je funkcia, ktorá pomocou technológie SLT, neustále monitoruje stav nabitia batérií a včas vás informuje o nutnosti prípadnej výmeny. Mnoho bežných vreckových svietidiel (predovšetkým svietidlá s regulovaným napätím) vás po dosiahnutí bodu vyčerpaní batérií doslova nechá "okamžite a znenazdania" stáť v tme. Systém LOW BATTERY MESSAGE tomuto stavu jednoznačne predchádza.

Světelné funkce

DEFENSE STROBE: Vysoko frekvenčné stroboskopické blesky sú rýchlou a účinnou obranou zbraňou, ktorá dokáže oslepiť útočníka na niekoľko sekúnd a tým dostanete priestor pre útek alebo zneškodnenie útočníka.

BOOST: Jednoduché stlačenie spínača zvýši výkon svietidla krátkodobo na 110%.

MORSE / Tactical Task: Jednoduchým ľahkým stláčaním docielite individuálnych postupností signálov. Napr.  Takto môžete posielať správy v Morseovej abecede.

DIM: Plynulá regulácia svetla medzi 15% a 100% umožňuje nastavenie individuálnej požadovanej svietivosti

BLINK: V pravidelných intervaloch sa automaticky vysielajú svetelné impulzy. Táto funkcia je napríklad vhodná ako signál pre označenie polohy.

SOS: V núdzových situáciách Vám môže signál SOS zachrániť život. Signál viditeľný zo vzdialenosti niekoľkých kilometrov podstatne zvyšuje šancu na záchranu v kritických situáciách.

POWER: Plný výkon svetla 100%.

LOW POWER: Čítanie a práca sa vďaka tejto funkcii bez oslňovania stáva tou najľahšou disciplínou. Výkon sa zníži na 60%.

Divize Distribution | Naše značky Leatherman, Wiley X, Setolite, GoalZero, Lifesaver
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o. | Všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů