Záruka svietidiel LEDLENSER

Na výrobky LEDLENSER sa vzťahuje záruka 2 roky. Ktorú možno po bezplatnom zaregistrovaní produktu predĺžiť na 7 rokov. Nižšie nájdete možnosti, akým spôsobom záruku predĺžiť a ako postupovať pri uplatnení reklamácie.

Značka LEDLENSER poskytuje na svoj ​​tovar (len svetlá) záruku v dĺžke 2 roky. Výnimku tvoria batérie, na ktoré je poskytovaná záruka 6 mesiacov. Záruka na príslušenstvo, kapesné svietidlá a doplnky (puzdrá, signálne kužele atď.) Je poskytovaná po dobu 24 mesiacov. Záruka sa nevzťahuje na bežné opotrebenie. Záruka sa vzťahuje iba na chyby z výroby. U mechanického poškodenia je reklamácia uznaná iba po odbornom preskúmaní servisného technika predávajúceho.  Predávajúci dodáva iba originálny tovar. Záručná doba začína plynúť odo dňa odovzdania tovaru kupujúcemu alebo konečnému užívateľovi pri predaji. Predávajúci poskytuje záruku za akosť a úplnosť dodávky. Tovar je dodávaný so zárukou 24 mesiacov. Ak zistí kupujúci pri prevzatí tovaru chyby, musí tieto skutočnosti oznámiť vždy písomne ​​a doporučene, bez zbytočného odkladu, najneskôr však do 3 dní od prevzatia tovaru.

V prípade, že si chcete uplatniť 7 ročnú záruku, registrujte svoj produkt TU.

Máte produkt LEDLENSER so záručným listom a chcete uplatniť 7 ročnú záruku?

Tovar môžete reklamovať u predajcu u ktorého ste ho zakúpili spolu s daňovým dokladom, záručným listom a reklamačným listom. Reklamačný list musí obsahovať dátum dodania tovaru, názov výrobku, reklamované množstvo, popis chyby, kontaktné údaje (Meno Priezvisko, Adresu, telefónny kontakt, email) a návrh na vybavenie reklamácie. Predávajúci je povinný vyjadriť sa k reklamácii do 10 dní odo dňa jej doručenia.

Samolepka 100% ORIGINAL

Samolepka 100% ORIGINAL na obale produktov Ledlenser Vám dáva istotu, že kupujete originálny výrobok, nie napodobeninu.

VAŠE OTÁZKY K UPLATNENIE ZÁRUKY

Divize Distribution | Naše značky Leatherman, Wiley X, Setolite, GoalZero, Lifesaver
Copyright © 2021 MORIS design s.r.o. | Všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů