Záruka svietidiel LEDLENSER

Na výrobky LEDLENSER sa vzťahuje záruka 2 roky. Ktorú možno po bezplatnom zaregistrovaní produktu predĺžiť na 7 rokov. Nižšie nájdete možnosti, akým spôsobom záruku predĺžiť a ako postupovať pri uplatnení reklamácie.

Značka LEDLENSER poskytuje na svoj ​​tovar (len svetlá) záruku v dĺžke 2 roky. Výnimku tvoria batérie, na ktoré je poskytovaná záruka 6 mesiacov. Záruka na príslušenstvo a doplnky (puzdrá, signálne kužele atď.) Je poskytovaná po dobu 24 mesiacov. Záruka sa nevzťahuje na bežné opotrebenie. Záruka sa vzťahuje iba na chyby z výroby. U mechanického poškodenia je reklamácia uznaná iba po odbornom preskúmaní servisného technika predávajúceho.  Predávajúci dodáva iba originálny tovar. Záručná doba začína plynúť odo dňa odovzdania tovaru kupujúcemu alebo konečnému užívateľovi pri predaji. Predávajúci poskytuje záruku za akosť a úplnosť dodávky. Tovar je dodávaný so zárukou 24 mesiacov. Ak zistí kupujúci pri prevzatí tovaru chyby, musí tieto skutočnosti oznámiť vždy písomne ​​a doporučene, bez zbytočného odkladu, najneskôr však do 3 dní od prevzatia tovaru.

V prípade, že si chcete uplatniť 7 ročnú záruku, musíte mať záručný list a produkt registrovaný na našom webe. Kód sa nachádza na samolepke "100% ORIGINÁL" a je na každom svietidle LEDLENSER určených na distribúciu v Českej a Slovenské republike. Produkt je možné registrovať TU.

Máte produkt LEDLENSER so záručným listom a chcete uplatniť 7 ročnú záruku?

Tovar môžete reklamovať u predajcu u ktorého ste ho zakúpili spolu s daňovým dokladom, záručným listom a reklamačným listom. Reklamačný list musí obsahovať dátum dodania tovaru, názov výrobku, reklamované množstvo, popis chyby, kontaktné údaje (Meno Priezvisko, Adresu, telefónny kontakt, email) a návrh na vybavenie reklamácie. Predávajúci je povinný vyjadriť sa k reklamácii do 10 dní odo dňa jej doručenia.

 

 

VAŠE OTÁZKY K UPLATNENIE ZÁRUKY

Divize distribuce | Naše značky Leatherman, Wiley X, Adventure Menu, Setolite
Copyright © 2019 MORIS design s.r.o. | Všechna práva vyhrazena